Czas konserwacji

Każdy poniedziałek o 4:00

Instrukcje

Opis Profesji

Data wydania: 2013-06-05 Udostępnij:

Opis Profesji


Wojownik
Posiadający wojowniczy character i niezłomną wolę śmiałkowie byli od zawsze podporą ładu i pokoju na Kontynencie. Po upadku bogów, ci z wojowników, którzy modlii się o pomoc w walce z siłami Otchłani spotkało gorzkie rozczarowanie, ich modły pozostały bez odpowiedzi, a oni sami pogrążyli się w rozpaczy.

Sytuacja wydawała się zupełnie beznadziejna, gdy Wielki Miecznik Doroteusz zdecydował się rzucić wyzwanie potędze Otchłani. To właśnie on przyszedł z pomocą udręczonej ludzkości, pokonał mroczną magię i tym samym przywrócił względny ład. Od tamtej pory niezliczone rzesze wojowników z zapałem studiowały jego styl i sztukę walki, by choć odrobinę przybliżyć się do tego ideału rycerstwa. 

Wyspecjalizowani w walce bezpośreniej i posiadający niezliczone umiejętności zadawania ciosów ci czempioni wojny sieją postrach w szeregach wroga. Nie zależnie czy chodzi o siłę ataku, czy sprawność obrony jest to mistrzostwo na najwyższym poziomie. Są w stanie walczyć w każdych warunkach, czy to na polach wrzącej law, czy to na lodowych pustyniach, ich niezłomna postawa stanowi o sile witalnej ludzkości w walce z magią Otchłani. Wojowniczka
Posiadające prawy character i niebywałą siłe woli wojowniczki były zawsze obiektewm uwielbienia tłumów i przedmiotem rywalizacji pośród arystokratów Kontynentu. Po wielkim najeździe sił Otchłani Kontynent pogrążył się w mroku, ale te dzielne walkirie nigdy nie straciły woli walki i wiary w zwycięstwo


Wielka Wojowniczka Fornezja jest znakomitym przykładem, jak zwykła z pozoru dziewczyna może stać się wielką bohaterką Imperium. Dzięki zapałowi i wytrwałości udało jej się osiągnąć mistrzostwo we władaniu mieczem. Jej unikatowa technika walki pozwoliła jej uzyskać przewagę nad nawet silniejszymi przeciwnikami. Wszystkie swoje umiejętności i siły Fornezja poświęciła na bój z siłami ciemności, pomagając sterroryzowanej ludności Kontynentu w obronie.


Wojowniczki już od najmłodszych lat nabywają kluczowe umiejętności niezbędne do sprawnego posługiwania się mieczem, niezależnie czy chodzi o obronę czy atak ich w niczym nie ustępują mężczyznom. Wyjątkowa technika walki, zwinność, szybkość wszystko to stanowi o ich przewadze na polu bitewny i pomaga w odniesieniu zwycięstwa.

 


Czarodziej
Posiadające niesamowitą moc i inteligencje jednostki od niepamiętnych czasów niosły pomoc mieszkańcą Kontynentu, broniąc ich przed zgubnym wpływem bestii i mroku. Po upadku bogów równowaga elementów świata została zakłucona, zrodzony w ten sposób chaos ułatwił siłą Otchłani najazd na Kontynent i zawładnięcie jego znaczną częścią. 

W ten mroczną godzinę wielki czarodziej Niruolad wraz z innymi obdarzonymi mocą mistrzami elementów postanowili użyć wszystkich swych sił aby przywrócić zakłócony ład i harmonię.

Piekielny Skowyt i Jęzor Ognia stanowią potężne czary, które są wstanie siać popłoch w szeregach wroga. Władztwo elementów pozwala czarodziejom na wykorzystanie żywiołów wszechświata jako sprzymierzeńców w walce, ogień i energia elektryczna są siłami tak potężnymi, że nawet najsilniejsze spośród bestii Otchłani muszą się przed nimi ugiąć. Czarodzieje dodatkowo posiadają moc leczenia i odnawiania energii, co pozwala im odzyskać część z utraconych w trakcie walki sił.Czarodziejka
Posiadające zdolność kontroli elementów niewiasty stanowiły chlubę i klejnot kontynentu Famy. W wyniku najazdu sił Otchłani ich setki tysięcy oddały życie b y przeciwstawić się opresji i terrorowi Zła. Brak równowagi elementów we wszechświecie tylko pogłębił słabość ludzkości, dopiero zjednoczona siła czarodziei i wojowników pozwoliła przywrócić ład.

Macież mistycznych elementów Niya przebudziła się pośród mroku. Z głębin medytacji wybudziła ją zachwiana równowaga elementów. Jej pogłębiona świadomość pozwoliła jej na uzyskanie kontorli nad wszechpotężną mocą natury, czarodziejka nie przestała jednak na tym, jej badania i medytacje doprowadziły ją do odkrycia nowych bardziej skutecznych i złożonych czarów, które stały się potężną bronią w walce z Upiorami i Nieumarłymi.


Opowieści o niewiastach siejących postrach na polu walki przeszły już do legendy. Karty historii tej profesji zapisane są w ogniu walki z siłami cimności i bestiami Otchłani. Wiele z dzielnych czarodziejek pozostaje do dziś dnia wzorem bohaterstwa i przedmiotem niekończących się bohaterskich sag. Czarodziejki są najskuteczniejsze, gdy walczą wespól z Wojownikiem, w ten sposób mogą nie tylko skuteczniej atakować wroga, lecz także służyć pomocą pozostałym członkom drużyny.Strzelec

Posiadający sokoli wzrok i niezwykły refleks wybrankowie najbardziej nadają się do wykonywania tej profesji. To oni też stanowią elitę wśródł łowców wszystkich Kontynentów. Wielu z tych dzielnych myśliwych zgineło walcząc z siłami ciemności, każdy z nich jednak przed bohaterską śmiercią wyrządził dotkliwe straty w obozie wroga.


Łowca Kein już od najmłodszych lat marzył by podążać śladami Wielkiego Miecznika Doroteusza. Jego talent jednak przejawiał się we władaniu kuszą, a nie mieczem. Kein był zdecydowany by ukarać sprawców zamętu, który pochłonął tyle istnień ludzkich, w tym całą jego rodzinę. Uczestnictwo w bojach z bestiami dało mu możliwość praktyki i nauki nowych umiejętności. Z biegiem czasu Kein opracował technikę, która pozwoliła mu zwyciężać nie tylko pojedynczego przeciwnika, ale wręcz całe ich oddziały.


Dystans od przeciwnika pozwala na zmniejszenie agresji, większą koncentrację na celu i precyzję ataku. Ta strategia pozwala na zabicie przeciwnika z poniesieniem minimalnych kosztów. Kusza wyprzedza wszystkie uderzenia. Dobry strzelec jest w stanie jednym strzałem pozbawić wroga życia, ich dywizą jest: gdzie cel osiągnąć może jedna strzała, nie potrzeba dwóch.Strzelczyni
ż jest lepszego nad kobiecą zwinność i refleks?! To właśnie strzelczynie od lat ochraniały strzechy mieszkańców Imperium przed bestiami. Upadek bogów i następująca po nim inwazja demonów przyniosły opłakane skutki dla całego Imperium, burząc wcześniejszy spokój i ład. Nastał czas, w którym jak nigdy potrzebne było wsparcie tych dzielnych dziewoji.


Wielka Łowczyni Sili biegła, jak nikt w posługiwaniu się kuszą dała przykład wszyskim srzelczyniom. Sili po odniesieniu stu ran i tysiąca siniaków zdobyła wielką moc, która pozwoliła jej na perfekcyjne opanowanie technik strzeleckich. Tym samym dała ona nadzieję tysiącom kobiet na zwycięstwo w walce i udowodniła, że ich sprawność i siła ataku niczym nie ustępują wojownikom.


Wysoka precyzja i daleki zasięg ataku gwarantują im sukces w walce. Dodatkowy atutem zaś okazuje się ich wrażliwość, która pozwala reagować na każdą nawet najdrobniejszą zmianę na polu walki i dostosować do niej taktykę. Strzelczynie dzięki swoim umiejętnościom stanowią jedną z kluczowych postaci gry.

Udostępnij: