Czas konserwacji

Każdy poniedziałek o 4:00

Nowości

Obecna pozycja:  Strona> Nowości > Boska Próba

Boska Próba

Data wydania: 2018-03-21 Udostępnij:

Wstęp

System magicznych broni jest jednym ze sposobów na podniesienie poziomu twojej waleczności, jednak zdobycie doskonałej broni wymaga wielu zasobów. W każdym zakątku bezkresnego labiryntu "Boskiej Próby" odnajdziesz materiały niezbędne do wykucia magicznych broni. Chwyć za broń i pokonuj kolejne odcinki aby zdobyć potrzebne zasoby! Twoja magiczna broń już na ciebie czeka!

 

Opis rozgrywki

W mieście/Miasto Niebios - Ikona wydarzenia – Bsk. Próba


Warunki gry

Ukończ awans profesji.


Opis interfejsu


Informacja na temat bieżącego odcinka znajduje się nad ikoną "Zacznij bitwę". Każdy poziom trudności składa się z trzydziestu odcinków, za których ukończenie otrzymasz określone nagrody. Kończąc kolejne odcinki oraz zwiększając poziom trudności otrzymasz więcej nagród.
Rozpoczęcie bitwy wymaga zużycia jednego "Klucza Próby". "Klucze Próby" możesz zdobyć codziennie klikając przycisk "Modlitwa" (④)
W rankingu znajdziesz informację na temat ostatniego odcinka pokonanego przez graczy na każdym poziomie trudności. Gra wyświetla trzy osobne rankingi dla wszystkich trzech poziomów trudności. Co tydzień gracze otrzymają nagrody przyznane na podstawie miejsca w rankingu. Gracze, którzy dotrą do tego samego odcinka, będą zajmować takie samo miejsce w rankingu. Rankingi będą czyszczone w każdą niedzielę o północy.
4.1 Każdego dnia możesz trzykrotnie odprawić modły i złożyć ofiarę aby otrzymać "Klucze Próby" i przedmioty;
4.2 Każdego dnia można wykonać 1 reset. Reset nie tylko przywraca punkty życia do pełnej wartości, ale także pozwala na ponowne wybranie poziomu trudności i rozpoczęcia walki od pierwszego odcinka. Liczba resetów odświeża się codziennie o 12:00;
4.3 Możesz dokonać zwiadu na odcinkach, które już pokonałeś na określonym poziomie trudności. Dokonanie zwiadu nie obniża wartości żywotności gracza. Dokonanie zwiadu wybranego odcinka wymaga zużycia 30 sekund oraz 1000 złota. Aktywując Cudowny Sojusz, możesz dokonać zwiadu nie zużywając złota, oraz przyspieszyć go bez zużywania diamentów. Podobnie jak wcześniej, dokonanie zwiadu wymaga zużycia "Kluczy Próby". Nie można dokonać zwiadu bez wystarczającej liczby "Kluczy Próby" W każdą niedzielę o północy następuje automatyczny reset systemu. Po resecie nie można kontynuować zwiadu - należy ponownie rozpocząć walkę.
Możesz wybrać spośród trzech poziomów trudności. Każdemu poziomowi trudności odpowiada inny rodzaj osłabienia, które będzie mieć wpływ na twoją postać przez całą bitwę. Wybierając wyższy poziom trudności możesz liczyć na więcej łupów. Nie można zmienić wybranego poziomu trudności po rozpoczęciu walki.
Wskaźnik punktów życia: punkty życia nie odnawiają się po każdej walce. Nie można kontynuować bitwy gdy punkty życia spadną do 0.

Opis rozgrywki
Klikając przycisk "Modły" (Opis interfejsu ④) możesz rozpocząć modły. Podczas modłów wylosujesz pięć kart - pod każdą z nich może kryć się nagroda w postaci klucza lub przedmiotu.
Po zakończeniu modłów możesz złożyć ofiarę, zachowując dotychczas odkryte karty i odkrywając kolejne. Gdy wszystkie karty zostaną odkryte, nie można dalej kontynuować składania ofiary.
W każdej chwili możesz zakończyć modły. Po zakończeniu modłów otrzymasz nagrody w postaci kluczy treningowych i przedmiotów.
Każdego dnia masz trzy szanse aby odprawić modły i złożyć ofiarę.Przed rozpoczęciem pierwszego odcinka na każdym poziomie trudności, będziesz mógł zmienić ekwipunek, duszę mściciela lub strażnika. Zmiany wprowadzone po rozpoczęciu odcinka będą nieskuteczne.
Możesz wybrać spośród trzech poziomów trudności. Każdemu poziomowi trudności odpowiada inny rodzaj osłabienia, które będzie mieć wpływ na twoją postać przez całą bitwę. W każdą niedzielę o północy nastąpi reset zdobytych odcinków i rodzajów osłabienia.
Rodzaj osłabienia: ① wszystkie efekty leczące i przywracające do życia są nieskuteczne
② Nie można aktywować umiejętności run
 ③ Nie można zmienić się w ducha. Strażnik dusz nie może się przebudzić.
④ Nie można aktywować umiejętności tytana.
 
Rozpoczęcie bitwy wymaga zużycia jednego "Klucza Próby" (Opis interfejsu ②). Nie można rozpocząć bitwy bez wystarczającej ilości "Kluczy Próby". Każdy gracz może zebrać maks. 999 "Kluczy Próby". 
Interfejs walki
Na każdym poziomie trudności co 5 odcinków przyjdzie ci zmierzyć się z bossem.

 

Przedmioty do zdobycia w wydarzeniu

Kamień Bogów, Kryształ Gwiazd, Kryształ Księżyca, Kryształ SłońcaUdostępnij: