Czas konserwacji

Każdy poniedziałek o 4:00

Legend Online, wer. 7.5: Czarna Dziura

Data wydania: 2018-03-21 Udostępnij:

Wstęp

    Dzięki pomocy strażników dusz, ostatecznie pokonaliśmy demony z otchłani w samym sercu Krwawego Piekła, pieczętując je na wieczność. Jednak zaklęcie jest niestabilne i co jakiś czas pojawiają się w nim czarne dziury, dlatego musimy w tym krótkim czasie pokonać znajdujące się weń potwory i pochwycić sowite nagrody.

 

Wejście do umiejętności

1、Poziom aktywacji: awans profesji

2、Wejście: Wrota Bohaterów-Kamp. wydarz.-Wybór poziomu trudności (zwyczajny/koszmarny)

3、Limit uczestnictwa: raz w tygodniu

4、Przedmioty do zdobycia w wydarzeniu: trzy rodzaje skrzyń skarbów (zawartość skrzyń pozostaje bez zmian, jednak wybierając koszmarny poziom trudności otrzymasz lepsze nagrody)

①    Brązowa skrzynia dziury w czasie i przestrzeni;

②    Srebrna skrzynia dziury w czasie i przestrzeni (można znaleźć nieliczne fragmenty magicznej broni);

③    ota skrzynia dziury w czasie i przestrzeni (można znaleźć wiele fragmentów magicznej broni);

Opis rozgrywki

        W każdej walce zmierzysz się z 7 BOSSami. Rozpoczynajac walkę z każdym kolejnym BOSSem rozpocznie się odliczanie - im więcej czasu pozostanie na koniec, tym więcej otrzymasz nagród. Kolejność z jaką BOSSowie pojawiać się będą na polu walki będzie się zmieniać w każdą niedzielę o północy.

     Umiejętności postaci i run można ze sobą połączyć: ① Atak; Oczyszczenie; Odpornosć; Przerwanie; Szok.

Gdy umiejętności stróża i przebudzenie duszy są wciąż aktywne, po przebudzeniu duszy umiejętność zmienia się w umiejętność duszy mscicieli;

     Czas odliczania jest różny dla każdego poziomu, zaś nagroda zależy od ilości czasu, który pozostał na koniec walki. Na każdym poziomie możesz otrzymać różne nagrody w postaci skrzyń przedstawionych na poniższym obrazku. Skrzynie służą takze do odliczania czasu pozostałego do końca poziomu - kończąc poziom otrzymasz w nagrodę skrzynie, które pozostały.Po ukończeniu kampani pojawi się interfejs nagród, który wyświetli szczegóły zdobyczy, tj. ilość skrzyń każdego z trzech rodzajów zdobytych na każdym poziomie. Klikając przycisk "Pobierz przychody" możesz pobrać przychody z obecnej rozgrywki. Z kolei zamykajac okno nie zużyjesz limitu uczestnictwa. Co więcej, możesz również kliknąć przycisk "Podziel się wynikami walki". System automatycznie wyświetli wyniki w oknie czatu, podobnie jak na obrazku poniżej.

Udostępnij: