Czas konserwacji

Każdy poniedziałek o 4:00

Siłownia Mistrzów

Przetapianie ekwipunku

Data wydania: 2016-12-07 Udostępnij:
Przetapianie ekwipunku      

Dzielny śmiałku, pamiętaj: nie da się osiągnąć szczytu sił, można jedynie piąć się wyżej i wyżej! Dzięki opcji przetapiania ekwipunku możesz podnieść procentowy bonus do atrybutów. Nie poddawaj się sile Twoich przeciwników - przetapianie ekwipunku pozwoli Ci wzmocnić postać. Musisz to mieć!

1.1 Opis funkcji

1.      Poziom otwarcia: po odblokowaniu awansu profesji

2.      Podobnie jak w przypadku grawerunku duszy gracz może użyć przedmiotu kamień skupienia ekwipunku do podniesienia poziomu przetopienia ekwipunku. Podniesienie poziomu przybiera formę procentowego bonusu do atrybutów, którego wartość rośnie wraz z poziomem przetopienia (do bonusu wlicza się tatuaże i święte przedmioty, ale NIE wlicza się orderów i obrączek).

3.      Bonus atrybutów ekwipunku: procentowy awans aktualnych bonusów do atrybutów (ze wzmocnienia, przekucia, klejnotów, grawerunku i święcenia).

1.2 Interfejs wejścia

Wejście do przetapiania ekwipunku znajduje się pod ikoną wejścia do systemu losu, otwiera się po kliknięciu w zielony kryształ.

1.3 Główny ekran

Na głównym ekranie wyświetlane są statystyki bonusu atrybutów przetapiania i statystyki kolejnego poziomu.

1.4 Wskazówki wyświetlania ekwipunku

Bonus przetopienia będzie wyświetlał się na niebieskawo po wartościach wzmocnienia, przekucia, klejnotów, grawerunku i święcenia.

1.5 Jak zdobyć kamienie

Kamienie skupienia ekwipunku można zdobyć w sklepie poza miastem przez wymianę tajemniczych kryształów.

Udostępnij: