Czas konserwacji

Każdy poniedziałek o 4:00

Czwarta rocznica Legend Online

Data wydania: 2017-06-14 Udostępnij:

 Czwarta rocznica Legend Online


    Drogi graczu, pragniemy zaprosić Cię do udziału w hucznych obchodach czwartych urodzin Legend Online! Te cztery lata minęły w mgnieniu oka, jednak wiele się w tym czasie działo. Przy wsparciu dusz mścicieli, stróży, a przede wszystkim 23 milionów graczy z ponad dwudziestu krajów, udało nam się udaremnić plany podboju królestwa przez Abbadona, poskromić ambicje Władcy driad pragnącego zniszczyć kontynent, uratowaliśmy Miasto Niebios, odkrywaliśmy nieznane wcześniej krainy. Wszystko to było możliwe dzięki Twojemu nieustannemu wsparciu! Spoglądając w przód, relikwie dusz mścicieli oraz Brama czasu gotowe są na Twoje przyjście. Większa moc jest na wyciągnięcie ręki. Zbliża się także nowa magiczna wyprawa. Świat nadal potrzebuje Twojej ochrony!

    Czwarte obchody urodzin Legend Online będą bardziej urozmaicone niż poprzednie edycje, a także obfitujące w cenne nagrody. Ich tegoroczna pula wynosi ponad milion diamentów! Zaznaczając obecność, masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Będziesz mieć okazję przygotować urodzinowe ciasto wspólnie z innymi graczami oraz podzielić się z nimi radością. Fortuna szykuje nowe rozdanie, a na śmiałków czeka ukryty od tysięcy lat skarb. To tylko kilka z fantastycznych wydarzeń, które przygotowaliśmy. Atrakcyjne nagrody czekają, nie może Cię zabraknąć!Szczegóły dotyczące nadchodzących wydarzeń znajdziesz na stronie:http://game-anniversary.oasgames.com/lopl/.

    Obchody rocznicy LO to także czas, w którym wspominamy starych graczy. Nie zapomnieliśmy o kompanach, z którymi ramię w ramię stoczyłeś wiele bitew. Towarzysze broni zawsze pozostają w pamięci,nawet jeśli chwilowo nie ma ich z nami w świecie Legend Online.Czas, by zaprosić ich do gry! Oficjalnie ogłaszamy, iż wraz z początkiem obchodów czwartych urodzin Legend Online, rusza nowa odsłona wydarzenia przywołania starych graczy!Niezależnie od tego, czy z niecierpliwością oczekujesz powrotu starych druhów, czy wracasz do krainy Legend Online, możesz zdobyć wspaniałe nagrody. Dowiedz się więcej na naszej stronie://lopl.oasgames.com/event/recall/.

    Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych obchodów urodzin Legend Online. Chcielibyśmy nadal dostarczać Ci wysokiej jakości rozrywki oraz jeszcze więcej radości z gry. Życzymy dobrej zabawy !

Udostępnij: