Czas konserwacji

Każdy poniedziałek o 4:00

Siłownia Mistrzów

Pustynia Śmierci

Data wydania: 2013-06-05 Udostępnij:

Pustynia Śmierci


Gorejąca Gobi 

Poziom trudności:  ★★★

Tutaj znajduje się początek Gorejącej Gobi, który broni postępu Pusyni Śmierci w głąb kontynentu. Tysiące lat temu, podczas wojny bogów duch ognia Apoz został pokonany przez ducha ciemności i zepsucia Labiluo i upadł właśnie na te ziemie. Jego duch został związany z tymi ziemiami, od tego momentu ziemia Gobi zaczęła płonąć. W tych warunkach większość z żywych istot nie jest w stanie żyć, jedynemi którzy są w stanie przetrwać są magiczne czerwie i gupki nomadów, oni też niszczą wszystko to czego nie jest w stanie uczynić klimat.

 
Bestie:  Czerw Ognisty  Szazan Wielki Czerw (BOSS)

Losowe Przedmioty:  Puszka Pandory  Kurhany Nomadów  Magiczna Szkatułka  Gniazdo Czerwi

Zaklęte Skały

Poziom trudności:  ★★★★

Jest to obszar niekończących się skał i piasków. Podczas Wielkiej Wojny

Pan Klątwy Asnar przeklnął te ziemie zamieniając je w prawdziwe piekło. Wszystko, co znajdowałao się w pobliżu doznało zgubnego wpływu czarów, zarówno ziemia, jak i zamieszkujące ją istoty doznały straszliwej przemiany. Od tamtej pory wszyscy mieszkańcy tego miejsca są we władaniu Asnara, pozostają niewolnikami jego woli, nie mogą umrzeć ani też odejść, czekają, więc natego kto wybawi ich z okowów tej klątwy.

 
Bestie:  Morderca Nomad  Purson Król Widmo (BOSS)

Losowe Przedmioty:  Sakiewka  Świątynia Klątwy  Magiczna Szkatułka  Gniazdo Czerwi

Wielkie Pobojowisko 

Poziom trudności:  ★★★★

Wielkie Pobojowisko, to pamiątka czasów Wielkiej Wojny. Wokól zalega rynsztunek użyty podczas wojny. Chociaż ciała poległych już dawno zamieniły się w proch, a duch odeszły do zaświatów, to w magicznym rynsztunku przetrwała wola walki ich niegdysiejszych posiadaczy. Walka trwa w najlepsze pomiedzy tymi magicznymi automatami, cały dzień można usłyszeć szczęk broni i łopot proporców.


Bestie:  Włócznik Ruin  Nożownik Ruin  Cairi Niezniszczalna Zbroja (BOSS)

Losowe Przedmioty:  Starożytne Ruiny  Mauzoleum Poległych  Szkatułka ze Srebra  Kurhany Nomadów  Magiczna Szkatułka  Sakiewka

Trupie Wydmy

Poziom trudności:  ★★★★

Nie łatwo przetrwać jedną z burz piaskowych nawiedzających to miejsce. Jest to ziemia przesycona duchem zniszczenia i katastrofy. Magia tych piasków jest w stanie wyssać całą energię z istoty, która niebacznie się tu zabłąkała. Tutaj oprócz potęgi magii i olbrzymich wydm na śmiałków czekają również Łowcy i Wojownicy Wydm. Podążają oni za swoimi ofiarami przez długi, długi czas, by na następnie zaatakować z nienacka. Dla pozostającej pod władzą Asnara Armii Wydm zabijanie tych, którzy zgubili drogę to nie mniej ni więcej tylko zwykła igraszka.

 
Bestie:  Wojownik Wydm  Łowca Wydm  Aziz Pan Wydm (BOSS)

Losowe Przedmioty:  Mauzoleum Poległych  Świątynia Klątwy  Kurhany Nomadów  Magiczna Szkatułka  Sakiewka

Dolina Śmierci

Poziom trudności:  ★★★★★

Jest to środkowa część wielkiej pustyni, niegdyś zwana Oazą Marzeń. Ci, którzy przmierzali pustynię spotykali tutaj spełnienie swoich marzeń – wodę i przepyszną roślinność pośród piasków i skał. Niestety podczas Wielkiej Wojny Oaza Marzeń doznała również zgubnego wpływu szaleństwa Asnara. Wszelkie życie powoli zanikło w tym miejscu, Eden pustyni zaś zamienił się w Dolinę Śmierci. Nieprzeliczona istoty, na które spadła klątwa Asnara marzą o tym by któs w końcu uratował ich od tego zgubnego losu... Kto jednak zdoła pokonać wykonawców woli Asnara Archimandrytę Atanazego i zastępy wojsk Otchłani?

 
Bestie:  Wielki Zły Oburęczny Rycerz  Wielki Zły Nożownik  Atanazy Archimandryta (BOSS)

Losowe Przedmioty:  Świątynia Klątwy  Puszka Pandory  Magiczna Szkatułka  Sakiewka

Ruchome Piaski

Poziom trudności:  ★★★★
 

Ruchome Piaski są jedną z najstraszniejszych części Pustyni Śmierci, są w stanie pochłonąć każdą życiodajną energię. Jesli dotarłeś tutaj musisz stawiac swoje kroki z rozmysłem, bo nie trudno narazić się na niebezpieczeństwo czyhające tuż pod stopami... Czerwie kryją się przed upałem pustyni w piasku wydm, gdzie spokojnie czekają na kolejne ofiary. Pod przewodnicctwem Szuura Czerwie uczyniły z tego miejsce swoją wielką jadłodajnię, ktokolwiek tu się zapuszcza kończy zwykle gdzieś w kanałach trawiennych tych stworzeń. Jeśli nie posiadasz wystarczających sił nie ryzykuj wchodzenia na ten niepewny grunt...

Bestie:  Czerw Wysysacz Energii  Czerw Wysysacz Ducha  Szuur Król Czerwi (BOSS)

Losowe Przedmioty:  Starożytne Ruiny  Kurhany Nomadów  Magiczna Szkatułka   

Mary Pustynne

Poziom trudności:  ★★★★★

Śmierć jest panem wszystkich zmarłych, sama nie podlega ani piekłu ani niebu, w związku z tym sama nierzadko działa podług swojego widzi mi się. Istnieją trzy bóstwa śmierci spokrewnione bezpośredni ze sobą spokrewnione: bóstwo śmierci naturalnej Totus, Demon Trybunału Marchocjasz oraz bóstwo kontorli śmierci Sybilla, zwana również Demonem Widmo. Ta ostatnia jest dzieckiem bogini piękna i bóstwa wody, oprócz mocy kontroli śmiercii ciał umarłych posiada także moc tworzenia iluzji. Widma, które tworzy Sybilla przyciągają żywe istoty, dzięki ich uśmiercaniu Demon zdobywa niezbędną siłe i zwiększa swój potencjał. Oprócz pokonania wielu zjaw w tej Kampanii musisz zmierzyć się z samym demonem, co ni będzie łatwe.

Bestie:  Obrońca Widmo  Łowca Widmo  Wielokształtne Widmo  Strażnik Widmo  Demon Widmo Sybilla (BOSS)

Losowe Przedmioty:  Puszka Pandory  Nawiedzona Baszta  Magiczna Szkatułka  Sakiewka  Szkatułka ze Srebra    

Cmentarzysko Smoków

Poziom trudności:  ★★★★★

Drago od zawsze pozostawał pierwszym spośód smoczych wodzów. Podczas wielkiej wojny Smoki w zamian za bogactwa ludzkości zdecydowały się wspomóc Abaddona w jego walce o podbój świata. Ciała tych bestii zmieniły kolor od przelanej krwi ich ludzkich antagonistów. Waleczni śmiałkowie nie ustawali jednak w próbach pokonania tych bestii. W końcu najstraszniejszy i najpotężiejszy ze smoków Drago padł pod ostrzem miecza Doroteusza. Święty miecz nie był w stanie zniszczyć duszy Drago, ale za to oczyścił ją z błędów, których Smok się dopuścił. Grzechy Drago sczezły, a jego duch stał się sprzeńcem dobra i strażnikiem wejścia do Otchłani. Smok czeka teraz na ponowne przyjście Doroteusza lub... Jego następcy.

 
Bestie:  Wojownik Smoczych Kości  Weteran Smoczych Kości  Drago Pan Smoczych Kości (BOSS)  Smokobójca (Czempion)
      
Losowe Przedmioty:  Puszka Pandory  Magiczna Szkatułka  Sakiewka  Szkatułka ze Srebra

Udostępnij: