Czas konserwacji

Każdy poniedziałek o 4:00

Legendarny Ekwipunek (Artefakty)

Data wydania: 2013-08-23 Udostępnij:

 

Legendarny Ekwipunek nazywany jest też pomarańczowym, jest towarem ekskluzywnym „Legend Online”. Obecnie dzieli się na Legendarny Ekwipunek 40 oraz 50 Lv., musi zostać scalony ze składników określonego Lv.

A.  Składniki:

1.    Fioletowy Rynsztunek odpowiedniego Lv.

2.    Pomarańczowe części odpowiedniego Lv.

3.    Legendarny Kamień odpowiedniego Lv.

Zespolić w Kuźni, zakładka „Zespolenie” i „Dobytek”.

B.   Jak zdobyć składniki?

1.    Fioletowy Ekwipunek

Gracz może zmienićposiadany fioletowy Ekwipunek w Artefakt.

Fioletowy Ekwipunek jest zespalany w Kuźni, podobnie jak Aretefakty. Do zespolenia fioletowego Ekwipunku potrzebne są części Ekwipunku oraz określona ilość Czarodziejskich Kryształów.

2.    Części pomarańczowego Ekwipunku

Części są specjalnym składnikiem Legendarnego Ekwipunku, każdy rodzaj Ekwipunku ma odpowiednie części.Części pomarańczowego Ekwipunku można wymienić w Sklepie Areny, części pomarańczowej biżuterii w Sklepie Labiryntu.

3. Legendarny Kamień jest również składnikiem zespolenia Artefaktu, może pojawić się w kampaniach drużynowych na mistrzowskim poziomie.

C. Właściwości Artefaktów

1. Parametry fioletowego Ekwipunku, który zostaje przekształcony w Artefakt, zwiększają się. Gwiazdy Święcenia pozostają bez zmian.

2. Podnosi się limit Wzmocnienia, który wzrasta wraz z ulepszaniem Lv. Artefaktu. Podniesienie poziomu Wzmocnienia znacznie zwiększa Waleczność postaci.

3. Artefakty mają dodatkowy otwór na klejnoty, co jeszcze zwiększa możliwości ulepszenia Ekwipunku.

 

 

Udostępnij: